<
>
 • P
 • A
 • T
 • K
 • PN
 • Š
 • S

  KINO KARAVANAS | nemokami seansai ŠILUTĖJE

  2023-07-28

  18:00

  Nepamirštamos kelionės didžiajame ekrane ir nerūpestingas laikas žalumos apsuptyje – KINO PAVASARIO organizuojamas KINO KARAVANAS, su kuriuo į išvyką šiemet leisis ir IKEA, liepos 28 d. kviečia Šilutės gyventojus, miesto svečius ir aplink atostogaujančius nuotykių ieškotojus į nemokamus filmų seansus po atviru dangumi!

  Net neišvykus už Šilutės ribų tave ir tavo artimuosius nukelsime į trijuose filmuose kuriamus pasaulius: lietuvišką kelionę pas santykių guru, absurdišką pasiruošimą lietuviškoms laidotuvėms ir moderniu šokiu alsuojantį Paryžių.

  📍 Vieta: Prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6, Šilutė)

  🎬 Programa:

  🟠 18:00 „Išvyka“ (rež. Jorūnė Greičiūtė, 2022, Lietuva, 20 min, N-7)

  Ilgoje kelionėje pas santykių guru, į kurią pora leidžiasi taisyti savo nykstančio ryšio, dingsta jų automobilis.

  🟠 18:30 „Ilgo metro filmas apie gyvenimą“ (rež. Dovilė Šarutytė, 2021, Lietuva, 100 min, N-13)

  Gyvenimiškas absurdas, gedulas ir empatiška režisūra: sukrėsta tėčio mirties, Dovilė rengiasi laidotuvėms, pakliūdama į vis kurioziškesnes situacijas.

  🟠 20:30 „Paskutinis šokis“ (rež. Delphine Lehericey, 2022, Šveicarija, Belgija, 84 min, N-13, subtitrai lietuvių k.)

  Šviesi komedija apie spalvingą senatvę ir begalinį gyvenimo džiaugsmą: žmonos netekęs vyras tęsia neįgyvendintą jos svajonę sudalyvauti moderniame spektaklyje

  ——
  KINO KARAVANO atmintinė:

  🟠 Jaukiai įsitaisyti priešais didįjį ekraną padės kartu su KINO KARAVANU keliaujanti IKEA. Papildomai rekomenduojame atsinešti sulankstomas kėdutes, pledus ar pasirūpinti kitais pikniko elementais, padėsiančiais patogiai praleisti visą vakarą.

  🟠 Užklupus lietui, renginio vieta, laikas ar data gali keistis – apie tai informuosime KINO KARAVANO Facebook paskyroje.

  🟠 Kai kurių renginių metu žiūrovai bus fotografuojami ir filmuojami, o medžiagos naudojamos projekto veiklų viešinimo tikslais. Pozuokite, šypsokitės, o jei nenorite, kad jūsų atvaizdą naudotume – susisiekite su mumis.

  🟠 Filmai ne lietuvių kalba bus rodomi su lietuviškais subtitrais. Lietuviški filmai – be subtitrų.

  🟠 Visi KINO KARAVANO seansai yra nemokami!

  ——

  ✈️ Žiūrovams renginio metu dalinsime KINO KARAVANO apklausas – pildyk ją ir laimėk kelionę dviems! Vieną tai padariusįjį ir jo artimąjį mūsų partneris ir atostogų organizatorius „Novaturas” nukels į saulėtą ir stebinančią Bulgariją! Tavęs ten lauks šilta jūra, nuostabūs paplūdimiai ir 7 dienos Burgase įsikūrusiame „Sol Nessebar Palace” viešbutyje. ☀️

  ——

  Jubiliejinį dešimtąjį kartą vykstantis KINO KARAVANAS visą vasarą ir vėl keliaus po Lietuvą bei kvies šalies gyventojus leistis į įsimintinas išvykas didžiajame ekrane, žalumos apsuptyje!
  Birželio-rugpjūčio mėnesį 14-os šalies miestų gyventojus bei svečius nukelsime į daugiau kaip 20-ties filmų pasaulius, pakviesime į praturtinančius pokalbius ir susitikimus su filmų kūrėjais bei savo sričių specialistais. Ateik, atsivesk draugų ar šeimos narių ir keliauk žaliose Lietuvos pievose!

  Ieškok seansų savo mieste: www.kinokaravanas.lt

  Pagrindinis KINO KARAVANO partneris – IKEA

  KINO KARAVANO seansus Šilutėje iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras.

  Uždaryti | X

  Naujienlaiškių forma
  Skip to content