ŠILUTĖS KULTŪROS IR PRAMOGŲ CENTRO NYKŠTUKŲ ŽAIDIMAS NUSTEBINO DALYVIŲ GAUSA

ŠILUTĖS KULTŪROS IR PRAMOGŲ CENTRO NYKŠTUKŲ ŽAIDIMAS NUSTEBINO DALYVIŲ GAUSA

Žaidimo dėžutėŠventiniu laikotarpiu kultūros centro darbuotojai suorganizavo ir pakvietė dalyvauti interaktyviame žaidime „Surask kalėdinius nykštukus“. Daugiau nei 500 žaidimo dalyvių, naudodamiesi mobiliąja aplikacija su žaidimo nuorodomis ir taisyklėmis, apkeliavo Šilutės miestą, surado visus 10 nykštukų, kurie buvo pasislėpę ant Šilutės miesto stogų, balkonų, iškabų ir kitų vietų. Kartu su nykštukų koordinatore „Tvarkele“ iššifravo Kalėdų senelio žinutę, o įveikę interaktyvų žaidimą smaližiavo nykštukės Karamelės pagamintais saldumynais, kuriuos žaidėjams perdavė kultūros centro darbuotojai.

Žinia apie Šilutės mieste vykstantį žaidimą „Surask kalėdinius nykštukus“ pasklido ne tik mūsų rajoninėje spaudoje, ji apskriejo Žemaitijos regioną, Klaipėdos informacinius portalus. Šilutės kultūros ir pramogų centro sumanytas žaidimas buvo pastebėtas ir vieno didžiausių Lietuvos turizmo naujienų portalo WeloveLithuania.com.

Šilutės kultūros ir pramogų centro žaidimo idėja nebūtų įgyvendinta be geriausių partnerių pagalbos, nuoširdžios padėkos siunčiamos Šilutės meno mokyklai ir Šilutės kameriniam dramos teatrui.

Nustebinusi žaidimo dalyvių gausa, išgirsti geriausi atsiliepimai ir prašymai kitais metais žaidimą plėsti ir vėl kviesti ieškoti pabirusių nykštukų, įpareigoja kultūros centro darbuotojus jau dabar pradėti planuoti naują žaidimą.

žaidėjai žaidėjai (2) zaidejai2 zaidejai

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai.
Atsiprašome už nesklandumus.
37-378943_clip-art-clip-art-technology-web-maintenance
Naujausia informacija pateikta
Šilutės kultūros ir pramogų centro FACEBOOK paskyroje
Bendra informacija:
El.p. info@silutekpc.lt, mob. 8 670 37770
Bilietus galite įsigyti internetu:
www.ticketmarket.lt
arba kasoje (mob. 8 671 09 696):
I–IV   – 12:00–13:00 | 14:00–18.00
V      – 12:00–13:00 | 14:00–16.45
VI–VII – jei yra renginys – 1 val. iki renginio pradžios

This will close in 0 seconds

Accessibility