MARTYNO DIENĄ  SKLIDO ŠVIESA, ŠILUMA IR GERUMAS

MARTYNO DIENĄ SKLIDO ŠVIESA, ŠILUMA IR GERUMAS

Šv. Martyno diena – tai vilties ir gerthumbnail (2)umo šventė. Neatsiejamas šios dienos simbolis – žibintas. Jo skleidžiama šviesa įprasmina viltį, gerumą, dosnumą kiekvieno žmogaus gyvenime. Užbaigus rudens darbus ir pasitinkant artėjančią žiemą Šilutės kultūros ir pramogų centras lapkričio 11 dieną pakvietė šilutiškius kartu paminėti Šv. Martyno dieną.

Usėnų etnografinio mėgėjų teatro „Negelys“ (vad. J. Daugalienė) teatralizuotas pasakojimas apie Šv. Martyną supažindino su šios dienos tradicijomis, istorija ir prasme. Šviesai skleistis padėjo Šilutės kultūros ir pramogų centro surengta programa „Žibintų dekoravimo edukacija“, jos metu buvo galima kūrybiškai apipavidalinti žibintą ir iš jo sklindančią gerumo šviesą parsinešti į savo namus. Žvarbus rudeniškas oras neišgąsdino, nes Šilutės r. vokiečių kilmės gyventojų bendrija „Heide“ susirinkusius vaišino šilta ir saldžia kakava bei pačių gamintais  gardumynais. Nuostabą keliančius ugnies eksperimentus demonstravo ir mokslo paslaptimis dalinosi Sonata Szonn. Jaunieji šventės dalyviai, gurkšnodami imunitetą stiprinančią arbatą, žiūrėjo įkvepiančią istoriją „Patrakėlė Marta Džein“.

Ramios rudeniu dvelkiančios muzikos garsai sklido iš Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčios, kurioje savo koncertines programas pristatė kamerinis ansamblis VOX LIBRI (vad. R. Golubovskienė), sakralinės muzikos mišrus choras LAUDAMUS (vad. I. Šemeklienė) ir Šilutės r. vokiečių kilmės gyventojų bendrijos choras HEIDE (vad. V. Matulis).

Nuoširdžiai dėkojame prisidėjusiems prie šventės kūrimo ir visiems, padėjusiems skleisti Šv. Martyno žinią: „Kas pasidalina su kitu, tas laimi“.

thumbnail (1)thumbnail

 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai.
Atsiprašome už nesklandumus.
37-378943_clip-art-clip-art-technology-web-maintenance
Naujausia informacija pateikta
Šilutės kultūros ir pramogų centro FACEBOOK paskyroje
Bendra informacija:
El.p. info@silutekpc.lt, mob. 8 670 37770
Bilietus galite įsigyti internetu:
www.ticketmarket.lt
arba kasoje (mob. 8 671 09 696):
I–IV   – 12:00–13:00 | 14:00–18.00
V      – 12:00–13:00 | 14:00–16.45
VI–VII – jei yra renginys – 1 val. iki renginio pradžios

This will close in 0 seconds

Accessibility