cheap richard mille replica watch supplies a helpful details regarding observe experts and also lovers. industry discuss of your great deal of brandname there are numerous,richardmille.to usa is one of them. who sells the best richardmillereplica.is on the pursuit of the most effective sophistication also just the right blend in creation completely unique dazzling type. https://www.patekphilippe.to/ rolex is one representative of superb watchmaking crafts. we sell high quality perfect watches at the best price online.

Šilutės miesto kūrimosi pradžia skaičiuojama nuo Privilegijos, pasirašytos 1511 m.

Privilegija-page-001

„Aš, Michaelis fon Švabenas (Michael von Schwaben), Vokiečių ordino komtūras Klaipėdoje (Memel), pripažįstu ir skelbiu viešai tiems, kurie mano laišką matys, girdės ir skaitys, kad aš su ypatingu palankumu Georgui Talatui (Georg Talat), mano ordino pavaldiniui, daviau karčemą, esančią Šile, ir šio laiško galia leidžiu minimam Georgui Talatui, jo teisėtiems turto paveldėtojams ir palikuonims paveldėti ir pagal Kulmo teisę laisvai valdyti su viskuo, kas priklauso: arimais, pievomis, krūmais, miškais ir pelkėmis einant aukštyn nuo Verdainės lauko iki Šyšos, ir visa, kas tarp šių ribų yra, kuo jis gali savo reikmėms naudotis ir valdyti pats, teisėti jo turto paveldėtojai ir palikuonys. Taip pat Georgui Talatui ir jo teisėtiems paveldėtojams bei palikuonims leidžiu laisvai savo reikmėms žvejoti mariose žiemos tinklu ir už šią malonę ir privilegiją minėtasis Georgas Talatas, jo turto paveldėtojai ir palikuonys turi Komtūrui arba Klaipėdos pilies valdytojui visą laiką kasmet šv. Martyno dieną 8-ias markes mažomis, Prūsijos muitinei įprastomis, monetomis mokesčio pareigą atlikti.

 Kad dokumentas būtų tikras ir saugus, aš, Michaelis fon Švabenas, Komtūras Klaipėdoje, ant šio laiško leidau uždėti savo tarnybos antspaudą ir Privilegiją išdaviau sekmadienį, po šv. Petro sosto šventės, 1511 metais nuo mūsų Viešpaties gimimo.

Accessibility