ŠILUTĖS ROTARY KLUBAS IŠRINKO METŲ GERADARĮ – NOMINUOTAS KULTŪROS IR PRAMOGŲ CENTRAS

ŠILUTĖS ROTARY KLUBAS IŠRINKO METŲ GERADARĮ – NOMINUOTAS KULTŪROS IR PRAMOGŲ CENTRAS

ŠILUTĖS ROTARY KLUBAS IŠRINKO METŲ GERADARĮ

Spalio 16 dieną Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje 5-ąjį kartą Šilutės Rotary klubas paskelbė metų geradarį. Juo tapo ir mecenato Hugo Šojaus bronzine statulėle apdovanota Rusnės seniūnijos bendruomenė „Rusnės sala“. Taip pat buvo įteiktos dvi vienkartinės stipendijos jauniesiems talentams iš Šilutės rajono vaikų meno mokyklos.

Vienas iš trijų nominantų – Šilutės kultūros ir pramogų centras „Už tęstinį, ilgametį profesionalių koncertų Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje ciklą „Muzikinė verdenė“.

 Šį įvertinimą suprantame kaip subtilią užuominą bei paskatinimą ir toliau siekti profesionalaus meno sklaidos ir ugdyti bendrąją vietos bendruomenės kultūrą. 

 Šilutės kultūros ir pramogų centro kolektyvas

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trumpai apie festivalį

Pirmasis „Muzikinės verdenės“ festivalis buvo surengtas minint Šilutės 500-ųjų metų jubiliejų ir Šilutei tapus Lietuvos kultūros sostine. Festivalis buvo labai palankiai įvertintas bendruomenės ir išskirtas tarp reikšmingiausių 2011 m. kultūros įvykių ir renginių nominacijoje „Metų naujovė“. 

Tuomet Šilutės rajone panašaus klasikinės muzikos festivalio nebuvo, o poreikis akivaizdus – kasmet koncertuose dalyvauja per 800 žiūrovų.

Festivaliu siekiama ne tik profesionalaus meno sklaidos, bet ir jaunųjų rajono bendruomenės talentų ugdymo – koncertuose dalyvauja gabiausi Šilutės rajono meno mokyklos mokiniai.  Muzikavimas su profesionaliais muzikantais, tai puikus stimulas jauniesiems talentams siekti aukštesnių rezultatų, tobulinti atlikimo techniką. Festivalio partneriai: Šilutės rajono meno mokykla ir Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčia.

Per penkerius metus buvo surengta per 20 koncertų, kuriuose dalyvavo daugiau nei 70 garsiausių Lietuvos atlikėjų (V. Noreika, E.Kaniava, A.Krikščiūnaitė, E. Seilius ir kiti),  atlikėjai iš kitų šalių (Aleksandr Paley (JAV), Saksonijos pučiamųjų instrumentų orkestras, Berlyno katedros choras „Berliner Domkantorei“) bei 52 gabiausi Šilutės meno mokyklos mokiniai.

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai.
Atsiprašome už nesklandumus.
37-378943_clip-art-clip-art-technology-web-maintenance
Naujausia informacija pateikta
Šilutės kultūros ir pramogų centro FACEBOOK paskyroje
Bendra informacija:
El.p. info@silutekpc.lt, mob. 8 670 37770
Bilietus galite įsigyti internetu:
www.ticketmarket.lt
arba kasoje (mob. 8 671 09 696):
I–IV   – 12:00–13:00 | 14:00–18.00
V      – 12:00–13:00 | 14:00–16.45
VI–VII – jei yra renginys – 1 val. iki renginio pradžios

This will close in 0 seconds

Accessibility