ŠEIMŲ DIENŲ PAVASARIS 2016

ŠEIMŲ DIENŲ PAVASARIS 2016

Kada, jei ne pavasarį, atgimti? Kada, jei ne pavasarį, pajusti? Kada, jei ne pavasarį, pradėti?  Tai tik retoriniai klausimai, į kuriuos atsakymų neieškokite toli. Jie – čia, Klaipėdoje! Maža  to, Jūs kviečiami šiuos atsakymus sužinoti.

Taigi, Šeimų dienų PAVASARIS atėjo! Gegužės 12 – 15 dienomis visos Klaipėdos miesto ir apskrities šeimos laukiamos renginiuose, kur dar kartą suprasime, jog didžiausia vertybė šiame skubančiame, užmaršiame pasaulyje yra šeima.Seimu dienos

„Kur jūsų rankos?“ Nesitikime, kad pradėjote ploti. Bet tą tikrai padarysite, apsilankę koncerte Koncertų salėje, gegužės 12 d. 18 val.  Dažnai girdime, kad maža akademinės muzikos renginių, į kuriuos galima nueiti visai šeimai, nepaisant amžiaus limito. Patikėkite, šis koncertas “ŽAISMINGOS MUZIKOS ORKESTRAS XIX: lėlės seką pasaką“  – būtent toks. Jis bus žavus, nuotaikingas, visiems tinkantis. Tikrai!

Dažnai leidžiame sau pabambėti, jog gyvenimas ne toks, kokio norime, aplinka ne tokia, kokios trokštame, pinigai ne tie, kurių esame verti. Bet nedažnai pagalvojame, jog niekas kitas, tik aš pats galiu viską pakeisti. Sunku? Taip, nelengva. Bet jeigu šalia šeima, kuri palaiko, viskas įmanoma. Galbūt laikas pagalvoti apie šeimos verslą? Taigi, gegužės 13 d. 18 val. muzikiniame klube „Kaštonas“ kviečiame pasiklausyti, padiskutuoti  ir tapti versliausių šeimų regionu Lietuvoje. Su atvykusiomis šeimomis matysis B. Petrauskas – Prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovas, S. Gentvilas – politikas, Gytis Skučas ir Laura Skučienė – Socialinių mokslų kolegijos dėstytojai  (SMK) ir kiti Klaipėdos visuomenės veikėjai.

Kviečiame penktadienio vakarą ir tuos, kurie tikrai žino, jog laiko, praleisto su vaikais niekada nėra per daug. Juk kartais pagalvojame, kad kažko nepasakėme, kažko nepadarėme, neapkabinome, laiku neištarėme paguodos ir meilių žodžių. Susitikime kartu Miesto bažnyčioje gegužės 13 d. 18 val. Tėvų ir vaikų pasimatyme „Svajokime kartu“.

Ar seniai buvote pasimatyme su savo vyru ar žmona? Sakote, praėjo tie laikai…Sakote, ir taip kartu kiekvieną dieną…Sakote, grįžtu ir pasimatau…O jeigu pabandytumėte?  Pabandytumėte pakviesti Jį ar Ją į pasimatymą? Į tokį, koks buvo Tada – žavų ir subtilų. Mes pasiruošę Jums padėti. “ Šeimų dienų“  PAVASARIO fone, dalyvaujant santykių ekspertui Sauliui Karosui, I. Simonaitytės bibliotekos kiemelyje, gegužės 14 d. 16 val., skambant Šekspyro sonetams, grojant Grock studijos grupėms, pakvieskite artimąjį į PASIMATYMĄ. Pabūkite dviese, o I. Simonaitytės bibliotekos iniciatyva ir vaikams bus paruošta erdvė, kurioje jūsų atžalos taip pat atras, ką veikti.

Taip, taip ir dar kartą taip! Jau pernai Šeimų dienų metu net 50 šeimų pakartotinai ištarė šiuos žodžius. Šią stebuklingą ceremoniją stebėjo sūnūs ir dukros, kurie patyrė neišdildomą įspūdį. Visai nesvarbu, kiek metų esate susituokę, pilnatvę, ramybę ir jaudulį patirti nenusakomai gera. Šiais metais Taikos Karalienės bažnyčioje, gegužės 15 d., ypatingąją Tarptautinę Šeimos dieną, 10 val., po pamaldų vaikams, siūlome visiems patirtį Džiaugsmą ir  Palaimą – atnaujinti santuokos įžadus. Dar kartą pakartoti Stebuklą, tik jau matant vaikams. Tai svarbu Jums ir ypatingai svarbu Jiems.

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai.
Atsiprašome už nesklandumus.
37-378943_clip-art-clip-art-technology-web-maintenance
Naujausia informacija pateikta
Šilutės kultūros ir pramogų centro FACEBOOK paskyroje
Bendra informacija:
El.p. info@silutekpc.lt, mob. 8 670 37770
Bilietus galite įsigyti internetu:
www.ticketmarket.lt
arba kasoje (mob. 8 671 09 696):
I–IV   – 12:00–13:00 | 14:00–18.00
V      – 12:00–13:00 | 14:00–16.45
VI–VII – jei yra renginys – 1 val. iki renginio pradžios

This will close in 0 seconds

Accessibility