„Šeimų diena“ Šilutėje

„Šeimų diena“ Šilutėje

Šilutės kultūros ir pramogų centras gegužės 15 dieną, trečiadienį, surengė miestiečiams bei rajono gyventojams „Šeimų dienos“ šventę.

Pirmoje dienos pusėje veiksmo daugiau buvo mažiesiems vaikučiams ir jų tėveliams. Jiems buvo parodytas šokio teatro „Judesio erdvė“ iš Klaipėdos spektaklis „Debesų gaudyklė“. Artistai ir mažieji žiūrovai, kuriems buvo nuo 6 iki 18 mėnesio, su tėveliais buvo įsikūrę tiesiog scenoje. Skambant ramiai muzikai veiksmą scenoje mažieji žiūrovai drauge su artistais kūrėsi patys.

Po kiekvieno iš dviejų šio teatro spektaklių – Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras mamytėms surengė mokomąją mankštą. Vėliau vaikučiai piešė šeimą, šokinėjo ant batutų, skanavo spragėsius. O tuo metu mamytės galėjo pasikeisti ką atnešusios į čia pat esantį mamyčių turgelį.

Pavakarę atvyko vaikučiams gerai pažįstami personažai – Kakė Makė ir Šunytis Patrulis. Drauge su jais buvo žaidžiama, pokštauja piešiama šeima, daromos šeimos nuotraukos. O greta vieni žaidė didžiulėmis šaškėmis, kiti rankas išmėgino mėtydami žiedelius. Norintieji galėjo sužaisti stalo futbolą, ar net lauko tenisą. Šventę vainikavo animacinis filmukas „Princesė ir drakonas“.

Organizatoriai dėkingi už paramą Šilutės restoranui „Rambynas“, kuris įsteigė specialų prizą – vaišės šeimai šiame restorane. Loterija lėmė, kad jis atiteko Dianai Griauslytei – Papievienei už pasidalinimą žinia apie Šeimų šventė Šilutėje socialiniuose tinkluose.

Pirmą kartą surengę „Šeimų šventę“ Šilutės kultūros ir pramogų centro darbuotajai sulaukė nemažai padėkų, būta ir pastabų. Atrodo, kad šventė dalyvusiems joje paliko neblogą įspūdį, dėl to kiek papildžius ir patobulinus, planuojame ją rengi ir ateinančiais metais.

Accessibility