Kviečiame moksleivius dalyvauti filmų kūrimo konkurse

Kviečiame moksleivius dalyvauti filmų kūrimo konkurse

Šilutės kultūros ir pramogų centras skelbia trumpo metražo filmų ar filmuotų siužetų konkursą.

Norinčius išbandyti savo jėgas moksleivius kviečiame iki birželio 1 dienos REGISTRUOTIS Šilutės kultūros ir pramogų centro telefonu 8 441 77113 ar elektroniniu paštu projektuvadovas@silutekpc.lt. Užsiregistravusiems konkurso dalyviams birželio pradžioje bus surengtos Lietuvos kino režisierių kūrybinės dirbtuvės. Profesionalūs režisieriai dalyviams padės pasirenkant siužeto temą, žanrą, pasidalins mintimis apie savo asmenines autorystės patirtis. 

Kūrybinių dirbtuvių metu su specialistų pagalba bus kuriami trumpametražiai filmai, lavinamas kūrybinis rašymas, teksto ir aplinkos analizės įgūdžiai, gilinamasi į kūrybinio proceso vertę bei su profesionalų pagalba bus plečiamos žinios apie autoriaus teises. 

Konkurse gali dalyvauti ir trumpo metražo filmus ar filmuotus siužetus kurti Šilutės rajono mokyklų 9–12 klasių mokiniai. Sukurti darbai priimami iki š. m. rugsėjo 16 dienos.

Konkurso dalyviai kviečiami pagrindinį dėmesį skirti Mažosios Lietuvos vietovardžiams, jų kilmei. Tokiu būdu dabartinių technologijų pagalba bus įamžinami senieji vietovardžiai, o moksleiviai susipažins su Mažosios Lietuvos etnokultūrinio regiono išnykusiu ar užmaršint benueinančiu nematerialiuoju šio krašto paveldu.

Registracijai būtina informacija:
1. Kūrėjo vardas, pavardė – (jei filmą kūrė kūrybinė grupė, įrašyti – „Kūrybinė grupė“ ir kūrybinės grupės narių vardai, pavardės).
2. Mokykla, kuruojantis mokytojas.
3. Kontaktai (nurodyti vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą).

Konkurso nuostatai (atsisiųsti) 

Accessibility