Fotoreportažas. Iš renginių ciklo „Ne-miegantys miestai“ Šilutėje

Fotoreportažas. Iš renginių ciklo „Ne-miegantys miestai“ Šilutėje

Spalio 2–9 dienomis penki Lietuvos miestai tapo vieno projekto dalimi ir savo viešąsias erdves atvėrė kultūros renginiams. Spalio 2-ąją „Nemiegančių miestų“ renginių ciklo atidarymas įvyko Šilutėje – Šeimų skvere bei meno mokyklos erdvėse.

IMG_0553Miestiečiai turėjo progą sudalyvauti kūrybinėse/ edukacinėse dirbtuvėse pasigaminant sau nedidelius suvenyrus, dekoruos atvirlaiškius ar knygų skirtukus, vaikai su džiaugsmu rišo kabančius sodus iš perdirbto plastiko šiaudelių.

 

IMG_3554IMG_355920201002_184736Renginį papuošė bendruomeniškos iniciatyvos – miestiečiai dalinosi augalų daigais bei jau perskaitytomis knygomis. 

Šeimos su vaikais Meno mokykloje stebėjo spektaklį „Peliukas gitaroje arba kas čia bosas“, koncertą šilutiškiams dovanojo džiazo virtuozas Remigijus Rančys, kuris taip pat supažindino klausytojus ir su įvairiais muzikiniais instrumentais.

IMG_0571IMG_0598

Į linksmą aktorinę edukaciją moksleivius ir visus norinčius pakvietė teatro studija „Meno alchemija“. 

Vakarą vainikavo naujas režisieriaus K. Kaupinio kino filmas „Nova Lituania“ peržiūra. Kartu su organizatoriais VšĮ „Kūrybinių industrijų dokas“ džiaugiamės aktyviu gyventojų įsitraukimu į kūrybines veiklas ir tikimės, kad ši užsimezgusi pažintis ir bendradarbiavimas pasitarnaus kviečiant šilutiškius į panašius renginius ateityje.

IMG_0586

20201002_200800

Pilną renginio fotoreportažą rasite ČIA

Accessibility