Bendruomenių protų mūšis!

Bendruomenių protų mūšis!

PRORTMUSIAI_skrajute2-page-001Šilutės miesto bendruomenių protų mūšio „Mes, šilutiškiai, galim!!!”,

skirto Šilutės-505 metų sukakčiai,

TAISYKLĖS

 2016 m. gegužės 28  d. (šeštadienį) 15.30 val. 

Protų mūšis – tai komandinis žaidimas, suteikiantis galimybę turiningai praleisti laiką, pasitikrinti savo žinias, pabendrauti ir linksmai šilutiškiams kartu pabūti. Kautynių „ginklas“ – žinios, greitumas, atsakymai į pateiktus klausimus, panaudojant balsavimo pultelius. Kviečiamos dalyvauti Šilutės miesto bendruomenių komandos. Protų mūšis vyks Šilutės miesto šventės pagrindinėje scenoje.

 

 1. Protų mūšyje dalyvauja užsiregistravusios komandos. Registruojantis reikia nurodyti komandos pavadinimą, narių skaičių bei komandos kapitono kontaktinius duomenis (vardas, pavardė, telefono nr., el. paštas). Kviečiame registruotis el. p. siluteskultura@gmail.com
 2. Komandą sudaro 4-5 nariai.
 3. Protų mūšis susideda iš keturių turų apie Šilutę: I – istorija, II – kultūra ir asmenybės, III – įvairenybės, IV – Muzika.
 4. Komandos bus papildomai vertinamos už savo aprangą, atributiką. Apranga ir atributika turi atspindėti atstovaujamą istorinę gyvenvietę: Verdainę, Žibus, Cintjoniškius ir Šilokarčemą. Šauniausiai pasiruošusi komanda gauna 2 papildomus taškus.
 5. Vedėjas paskelbia susirėmimo temą, garsiai perskaito klausimą, kurį kiekviena komanda aptaria, pasirenka atsakymą (iš pateiktų) ir paspaudžia balsavimo pultelyje raidinį mygtuką, atitinkantį pasirenkamą atsakymą. Kiekvienam atsakymui yra skiriama po 1 min. Jeigu komandos atsako į pateiktą klausimą greičiau nei per minutę, pereinama prie kito klausimo.
 6. Po kiekvieno klausimo skelbiamas teisingas atsakymas.
 7. Už teisingą atsakymą į vieną klausimą komanda gauna 1 tašką. Už neteisingą atsakymą komanda taškų negauna.
 8. Po 4-ių turų skelbiama trumpa pertrauka, kurios metu susumuojami rezultatai.
 9. Daugiausiai taškų surinkusi komanda skelbiama nugalėtoja. Jei dvi ar daugiau komandų surenka vienodai taškų, laimi ta komanda, kuri atsakė pagal laiką greičiausiai atsakė į klausimus.
 10. 3 geriausios komandos bus apdovanotos prizais.

 

INSTRUKCIJA:

 1. Vedėjas garsiai perskaito klausimą ir atsakymo variantus.pro
 2. Komanda turi 1 min. tartis ir pasirinkti teisingą variantą. Laikas yra skaičiuojamas nuo 60 sekundžių iki 0. Per tą laiką komanda turi balsuoti. Jeigu komanda nespėja balsuoti per skirtą laiką, tai laikoma kaip neteisingas atsakymas.

PVZ.: pro2

 1. Komandai pasirinkus atsakymą pultelyje reikia nuspausti atsakymą atitinkančią raidę.pro3

Po minutės arba visoms komandoms pasirinkus atsakymo variantus ekrane pamatysite teisingą atsakymą.

 1. Už teisingą atsakymą komanda gauna 1 tašką.
 2. Laimi ta komanda, kuri surenka didžiausią taškų skaičių. Jei komandos surenka vienodą taškų skaičių, laimėtoju paskelbiama komanda, greičiausiai atsakinėjusi į klausimus.

 

Organizatoriai:

Šilutės kultūros ir pramogų centras,

Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka

 

 

 

 

 

 

 

Accessibility