Bendram „Tautiškos giesmės“ giedojimui – 10 metų

Bendram „Tautiškos giesmės“ giedojimui – 10 metų

Šiemet skaičiuojame dešimtus metus, kai gyvuoja „Tautiškos giesmės“ iniciatyva, kuri jau spėjo tapti gyva, mūsų kartos tradicija. Tai tikras įrodymas, jog ir nedidelė tauta gali sukurti didelius bei reikšmingus dalykus.

 

2019-ieji metai mums ypatingi, balandžio mėnesį Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė liepos 6-ąją ne tik Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, bet ir „Tautiškos giesmės“ diena.

 

Savo ruožtu norėtume jus dar kartą pakviesti drauge kurti šią visuotinę šventę ir aktyviai kviesti mūsų tautiečius švęsti liepos 6-ąją giedant „Tautišką giesmę“ iš širdies.

 

Prisidedant prie iniciatyvos, mes ne tik džiaugtumėmės šia partneryste, bet ir pateiktume visą reikalingą medžiagą, kviečiančią kiekvieną, kur bebūtų, liepos 6-ąją, lygiai 21.00 val. (vietos laiku) giedoti “Tautišką giesmę”.

 

Žemiau pateikiame sąrašą veiksmų, kuriais siūlome prisidėti prie „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ idėjos:
  • Savo interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose patalpinkite kvietimą-video klipą. Jį rasite čia: https://youtu.be/aJleHD_aIsM
  • Savo socialiniuose tinkluose patalpinkite viršelį. 
  • Savo interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose patalpinkite kvietimą-reklaminį skydelį.
  • Apie giedojimą dalindamiesi socialiniuose tinkluose naudokite saitažodžius #TautiškaGiesmė #Liepos6
  • Informuokite savo organizacijos ir bendruomenės narius apie visuotinį „Tautiškos giesmės“ giedojimą, kad visi kviestume kolegas, draugus, šeimas 21.00 val. drauge giedoti mūsų valstybės himną.
  • Transliuokite himno giedojimą tiesiogiai savo „Facebook“ paskyroje. Filmuodami btinai pridkite nuorod  savo miest ir žym #TautiškaGiesmė #Liepos6. 
  • amžinkite liepos 6 d. 21:00 val. giedojim video rašuose arba foto nuotraukose (medžiag kelkite  www.Wetransfer.com, gavjo laukelyje nurod adres info@tautiskagiesme.lt).
Visas šias reklamines priemones galite rasti ir atsisiųsti šioje nuorodoje: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1VBTDHMA03_WVXO7lqQ6Fh0–ceJFlUvD
 
Taip pat kviečiame prisijungti prie Tautiškos giesmės aktyvistų grupės socialiniame tinkle Facebook: www.facebook.com/groups/TautiskosGiesmesSaukliai/

 

„Tautiška giesmė“ yra visos Lietuvos ir kartu kiekvieno Lietuvos žmogaus ar organizacijos šventė.
 
Kilus klausimams, galite kreiptis el. paštu: ieva@tautiskagiesme.lt, arba tel.: 860857673
Nuotrauka: Pamarys.eu
Accessibility