Jaunimo muzikos grupė

Jaunimo muzikos grupė

Šilutės kultūros ir pramogų centro neformalioji vaikų švietimo programa „Jaunimo muzikos studija“

Šilutės kultūros ir pramogų centras jau penkerius metus vykdo neformaliojo vaikų švietimo programą.

2015 metais Šilutės kultūros ir pramogų centras ir programos vadovas Vygantas Stoškus pasirašė partnerystės sutartį ir parengė  programą  „Jaunimo muzikos studija“. Svarbu pažymėti, kad vadovas Vygantas Stoškus šiai programai vadovauja be atlygio – savanoriškos veiklos sutarties  pagrindais. Visos programai skirtos lėšos yra naudojamos veiklai: įsigyti mokymo priemonėms, kelionių į konkursus ir festivalius išlaidoms padengti.

Programos esmė  padėti vaikams pažinti save ir juos supančią aplinką pasitelkiant muziką, darbą grupėje ir improvizaciją. Pamokose didelis dėmesys skiriamas mokinių saviraiškai. Užsiėmimų metu vaikai moksi muzikinio rašto pagrindų, susipažįsta su  grojimo įvairiais muzikos instrumentais principais. Tai ir –  gitara, būgnai, elektriniai klavišiniai, armonikėlė ir kiti instrumentai. Mokiniai įgyja pirmųjų įgūdžių groti ansamblyje, moksi sistemingai dirbti ir atskirti įvairius muzikos stilius bei žanrus.

Užsiėmimų metu  atsižvelgiama į individualius kiekvieno vaiko gebėjimus. Muzikuodami vaikai ne tik praturtina savo laisvalaikį, bendrauja su bendraamžiais, bet lavina muzikinį, meninį ir estetinį skonį.

Programos metu įgytus gebėjimus mokiniai pristato Šilutės miesto ir rajono visuomenei – dalyvauja  Šilutės miesto šventės koncertinėje programoje ir kituose rajono renginiuose. Ne kartą dalyvavo koncertuose Gargžduose, Klaipėdoje, Tauragėje.  Pristatė savo programą Klaipėdos „Švyturio arenoje“ vykusiame Kalėdiniame renginyje bei „Kaziuko mugėje“ Vilniuje.

 

2017 metai išbandė savo jėgas  jaunimo muzikos konkurse „Pamario talentai“.

2018 metais  dalyvavo gyvo garso grupių festivalyje Mažeikiuose.

2019 m. dalyvavo jaunimo muzikos festivalyje Kaune ir jaunimo muzikos grupių konkurse „Būk artistas-2019“. Respublikiniame instrumentinės muzikos festivalyje-konkurse „Linksmoji banga“ Gargžduose grupė  laimėjo  II-ąją vietą.

2019 m. Šilutės kultūros ir pramogų centras atnaujino neformaliojo vaikų švietimo programą ir 2020 m. pakvietė mokinius išmokti groti gitara  „Gitaros klasėje“ (vadovas Vygantas Stoškus). Programoje dalyvauja 20 mokinių.

 

Nuo įsikūrimo NVŠ programai „Jaunimo muzikos studija“ vadovauja Vygantas Stoškus

mob. 8 687 49146, el.p. karcemavyga@gmail.com

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai.
Atsiprašome už nesklandumus.
37-378943_clip-art-clip-art-technology-web-maintenance
Naujausia informacija pateikta
Šilutės kultūros ir pramogų centro FACEBOOK paskyroje
Bendra informacija:
El.p. info@silutekpc.lt, mob. 8 670 37770
Bilietus galite įsigyti internetu:
www.ticketmarket.lt
arba kasoje (mob. 8 671 09 696):
I–IV   – 12:00–13:00 | 14:00–18.00
V      – 12:00–13:00 | 14:00–16.45
VI–VII – jei yra renginys – 1 val. iki renginio pradžios

This will close in 0 seconds

Accessibility