Liaudiškos muzikos ansamblis KARČEMA

Liaudiškos muzikos ansamblis KARČEMA

Kultūros centro ansamblis „Karčema“ sveikina su artėjančiomis šventėmis!

 

Grupė „Karčema“ susikūrė 1996 m. Keletą metų grupė grojo savo rajono ir respublikinėse kaimo kapelų šventėse. 1998 m. „Karčemos“ ansamblis buvo pakviestas dalyvauti kantri muzikos festivalyje „Šerifo atostogos“ (Tauragėje). Tai buvo didžiausias įkvėpimas groti kantri muziką. Nuo šio festivalio grupė pradėjo rimčiau domėtis ir groti kantri muziką, nors neatsisakydavo dalyvauti ir liaudiškos muzikos šventėse.

1999 m. grupė savo repeticijų salėje įrašė pirmąją kasetę, kurioje skambėjo ir liaudiška, ir country muzika. Toliau, bendradarbiaudami su grupe „Jonis“ ir V. Stakėnu, „Karčema“ buvo kviečiama dalyvauti lietuviškuose country muzikos festivaliuose: „Country Joninės“, „Šerifo atostogos“, „Baltų kantri“, o 2002 m. dalyvavome tarptautiniame country muzikos festivalyje „Visagino kantri“. 2003 m. Lietuvos radijuje surengtas tikro garso koncertas. Daug koncertuojama su kantri šokių kolektyvu „Salūnas“. Grupė koncertavo Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Italijoje, Airijoje. Kaimiškos muzikos ansamblis „Karčema“ dažnai dalyvauja LRT laidose. 2008 m. gegužės mėn. „Karčema“ išleido naują kompaktinę plokštelę „Marių vėjas“, kuri buvo įrašyta Valdo Lacko garso įrašų studijoje. 

Nuo įsikūrimo liaudiškos muzikos ansambliui „Karčema“ vadovauja Vygantas Stoškus, mob. 8 687 49146, el.p. karcemavyga@gmail.com

 Diskografija: 

1999 m. MC „Nemuno glėby“

2002 m. CD ir MC „Prie Marių“

2004 m. CD ir MC „Marių sapnai“

2006 m. CD „Per Marias“

2008 m. CD „Marių vėjas“

2011 m. CD „Parneš namo“

 

Liaudiškos muzikos kapelos „Karčema“ 2022 m. meninė programa

Accessibility