Filmas visai šeimai „Drąsusis Mozlis“
  • 2019-01-24
  • |
  • |

Filmas visai šeimai „Drąsusis Mozlis“

Kada:
2020-01-24 @ 17:00 – 18:30
2020-01-24T17:00:00+02:00
2020-01-24T18:30:00+02:00
Kur:
Šilutės Vydūno gimnazija
Atgimimo alėja 3.
Kaina:
2 €

DR-MZ-07Tolimoje, keistoje ir nepažįstamoje šalyje gyvena dar keistesni padarai: asiliadrambliai. Ši istorija – apie vieną jų: Mozlį.

Asiliadrambliai yra stiprūs, paklusnūs gyvūnai, žmonių naudojami žemės ūkio darbams. Lygiai kaip ir jo tėvai, seneliai ir pro-pro-proseneliai, Mozlis nesiskųsdamas tempia jam uždėtą jungą. Darbas tikrai nelengvas, o ir jo šeimininkas nepasižymi gera širdimi. Tad Mozlio gyvenimą praskaidrina tik sūnus Ru, kuris dar labai jaunas, ir visi sunkumai jo tik laukia ateityje.

Leisdamas savo laiką kaip tinkamas, vieną dieną Ru aptinka seną paslaptingą urvą, ant kurio sienų – keisti piešiniai. Juose lyg ir pavaizduoti tokie patys asiliadrambliai kaip ir jis pats, bet viena detalė skiriasi. Labai svarbi detalė: ant uolų išpiešti asiliadrambliai stovi ant užpakalinių kojų, o į dangų tiesia ne kanopas, o rankas!

Susijaudinęs Ru viską papasakoja tėčiui, ir Mozlis prisimena seną legendą… Ji byloja, kad kažkada seniai seniai asiliadrambliai išties vaikščiojo stačiomis…

Ir Mozlis ima galvoti, kad galbūt legendoje yra bent dalelė tiesos? Ir Mozlis apsisprendžia: pabėgęs nuo žiauraus šeimininko jis leidžiasi į tolimą kelionę ieškoti paslaptingo miesto, kuriame, pasak legendos, tebegyvena senieji dvikojai asiliadrambliai.

——————————————————

Animacinė kino juosta „Drąsusis Mozlis“, Naujosios Zelandijos ir Kinijos bendras projektas, yra anomalija animacinių filmų pasaulyje. Čia nėra nei erzinančių dainų, nei nereikalingo plepalų ar įkyrių personažų. Tai tylus, nuoširdus ir dramatiškas filmas (žinoma, su komedijos elementais), kuris nagrinėja nesenstančios tolerancijos, šeimos ir tikrojo savęs atradimo temas.

——————————————————

Bilietus galima įsigyti Liepų g. 16, administracinėse Šilutės kultūros ir pramogų centro patalpose ir 1 val. prieš kino seansą Šilutės Vydūno gimnazijoje.

Kasos tel.: 515818 ; 8 671 09696

Accessibility