DIRBTUVĖS SU ILIUZIONISTU IŠ VOKIETIJOS TOBIAS CAMPOVERDE UKRAINOS IR LIETUVOS VAIKAMS
  • 2022-07-22
  • |
  • |

DIRBTUVĖS SU ILIUZIONISTU IŠ VOKIETIJOS TOBIAS CAMPOVERDE UKRAINOS IR LIETUVOS VAIKAMS

Kada:
2022-08-26 @ 16:00 – 18:00
2022-08-26T16:00:00+03:00
2022-08-26T18:00:00+03:00
Kur:
Prie Šilutės kultūros ir pramogų centro
Lietuvininkų g. 6
Šilutė

Rugpjūčio 26 d. 16.00 val.  kviečiame Ukrainos ir Lietuvos vaikus į dirbtuves su iliuzionistu iš Vokietijos Tobias Campoverde prie Šilutės kultūros ir pramogų centro, Lietuvininkų g. 6, Šilutė.

Dirbtuvių metu ukrainiečių ir lietuvių vaikai kartu mokysis įvairių fokusų ir triukų. Vaikai, padėdami vieni kitiems, taip pat mokysis ir vieni kitų kalbų, o žodžiai bus verčiami magijos pagalba. Tai skatins mokinių domėjimąsi pasauliu ir kalbomis (vokiečių, ukrainiečių, lietuvių). Fokusai – tai galimybė mokantis ugdyti įvairius gebėjimus ir jausmus, pavyzdžiui, kalbėjimo džiaugsmą, judesių koordinaciją, pasitikėjimą savimi, vaidmenų prisiėmimą, bendrystės jausmą ir loginį mąstymą.

Dirbtuvių vadovas: Tobias Campoverde yra iliuzionistas iš Vokietijos, pastaraisiais metais aplankęs daugelį pasaulio šalių su savo programomis vaikams. Bendradarbiaudamas su Goethe`s institutu jis rengia pasirodymus ir dirbtuves vaikams bei mokytojams, pristatydamas vokiečių kalbą ir įvairių kultūrų bendradarabiavimą netikėtu rakursu.

Kalba: vokiečių kalba, įtraukiant anglų ir vaikų gimtąsias kalbas (vaikai padeda vieni kitiems suprasti vadovą ir vieni kitus).

Būtina registracija:  https://forms.gle/a6KFHErQMhjjyNgD6 

Dirbtuves su iliuzionistu iš Vokietijos Tobias Campoverde Ukrainos ir Lietuvos vaikams remia Goethe’s institutas. Tai dalis plataus priemonių paketo, kuriam finansavimą skiria Vokietijos užsienio reikalų ministerija iš papildomų 2022 m. biudžeto lėšų Rusijos karo prieš Ukrainą padariniams sušvelninti.

Tobias Campoverde Foto Karolina Černevičienė

 

 

 

Nuotrauka Karolinos Černevičienės

Accessibility