Neformalioji vaikų švietimo programa „Jaunimo muzikos studija“

Šilutės kultūros ir pramogų centras nuo 2015 metų vykdo neformaliojo vaikų švietimo programą „Jaunimo muzikos studija“ (vadovas Vygantas Stoškus)

Programa skirta 11-19 metų moksleiviams. Užsiėmimai vyksta Šilutė kultūros ir pramogų centre ir Šilutės pirmosios gimnazijoje. Programos esmė  padėti vaikams pažinti save ir juos supančią aplinką pasitelkiant muziką, darbą grupėje ir improvizaciją.

7Užsiėmimų metu vaikai dainuoja, groja,  bendrauja tarpusavyje, improvizuoja, ugdo pasitikėjimą savimi ir siekia tapti atlikėjais (lyderiais). Didelis dėmesys skiriamas mokinių saviraiškai. Užsiėmimų metu vaikai moksi muzikinio rašto pagrindų, susipažįsta su  grojimo įvairiais muzikos instrumentais (gitara, būgnai, elekt. klavišiniai) principais, įgyja pirmųjų įgūdžių groti ansamblyje, moksi sistemingai dirbti ir atskirti įvairius muzikos stilius bei žanrus.

Užsiėmimų metu  atsižvelgiama į individualius kiekvieno vaiko gebėjimus. Muzikuodami vaikai ne tik praturtina savo laisvalaikį, bendrauja su bendraamžiais, bet lavina muzikinį, meninį ir estetinį skonį.

10 5

Programos metu įgytus gebėjimus mokiniai pristato visuomenei. 2016 metais NVŠ programos „Jaunimo muzikos studija“ mokiniai dalyvavo Šilutės miesto šventės jaunimo programoje, koncertuose Gargžduose, Klaipėdoje, Šilutės rajono mokyklose. Gruodžio mėnesį dalyvavo jaunimo muzikos konkurse „Pamario talentai“. Jaunimo muzikos studija  pristatė savo programą Klaipėdos „Švyturio arenoje“ vykusiame Kalėdiniame renginyje.

2 1

Accessibility