Pažintinė kelionė – žaidimas VĖTRUNGIŲ KELIAS

Pažintinė kelionė – žaidimas VĖTRUNGIŲ KELIAS

„Vėtrungių kelias“ – tai kelionė norintiems ne tik įdomiai praleisti laiką, bet ir pažinti Vakarų Lietuvą, Mažosios Lietuvos etnografinį regioną.
„Vėtrungių kelias“ tęsiasi nuo Smalininkų per Rambyną ir Bitėnus pro Šilutę, Rusnę, Kintus, Dreverną, Klaipėdos miestą iki Kuršių nerijos ????????
————————
2022 m. sezono Vėtrungių kelio žaidimas tapo dar smagesnis, interaktyvesnis ir dar labiau įtraukiantis – žaisti kviečiame į savo mobilųjį įrenginį parsisiuntus ir įsidiegus mobiliąją „Vėtrungių kelio“ aplikaciją, kurios pagalba lankysite nurodytas vietas, atliksite suplanuotas užduotis ir laimėsite prizus!* ????
✅ Programėlę parsisiųsite apsilankę www.vetrungiukelias.lt ir pasirinkę „ŽAISK VĖTRUNGIŲ KELIĄ“.
————————
???? Pažinti Mažąją Lietuvą taip pat galite susikurdami SAVO „Vėtrungių kelio“ maršrutą interneto svetainėje www.vetrungiukelias.lt [KURK SAVO VĖTRUNGIŲ KELIĄ] pasirinkdami lankytinus objektus pagal vietovę ir/ ar kategoriją ir taip keliaudami bei atrasdami savo Mažąją Lietuvą ????????????
————————
????????Mielai kviečiame bendrauti ir dalintis savo kelionių įspūdžiais šioje žaidimo „Facebook“ paskyroje, diskusijų skiltyje.
???????? Smagių patyrimų ir įsimintinų akimirkų Vėtrungių kelyje!
Accessibility