Kviečiame registruotis edukacijai. Keramikos dirbtuvės „Molio meistrai“

Kviečiame registruotis edukacijai. Keramikos dirbtuvės „Molio meistrai“

molis3Šilutės kultūros ir pramogų centras dalyvauja Kultūros paso programoje ir kviečia į edukacinius užsiėmimus – keramikos dirbtuves „Molio meistrai“.  

Edukacija skirta 1-7 klasių mokiniams.

Registracija: interneto svetainėje e-mokykla.lt

Mokinių pagaminti molio dirbiniai vėliau bus išdegti specialioje krosnyje, pagal pageidavimą padengti glazūra ir grąžinti kiekvienam edukacijos dalyviui, kaip ilgaamžiai simboliniai pačių pasigaminti suvenyrai.

Daugiau informacijos: Keramikos dirbtuvės „Molio meistrai“ , el. p. siluteskultura@gmail.com, tel. 8 441 77113

Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.

Aprašymas:

molis4molis2Ką tik buvęs molio gabalu – o dabar gražiu dubeniu ar arbatos puodeliu! Pirma pažintis su moliu gali būti kiek purvina ir nedrąsi, tačiau rezultatas nustebins, o pažinimo džiaugsmas ilgai neišdils iš atminties.

Kūryboje nėra taisyklių – svarbiausia, kad jūsų pačių rankomis pasigamintas molinukas teiktų pasididžiavimo jausmą ir būtų mielas sau.

molisEdukacijos metu turėsite galimybę pasimokyti žiesti molio žiedimo staklėmis, sužinosite, kuo ypatinga archaiška duonos raugo bei juodoji keramika, pamatysite ir pamėginsite praktiškai panaudoti įvairius molio apdirbimo įrankius, lipdysite, dekoruosite. Kartu bendrausime, padėsime vieni kitiems kūrybiniame procese ir suprasime, kiek džiaugsmo ir gerų emocijų gali suteikti stebuklingas keramikos pasaulis. Edukaciją ves ir molio paslaptimis dalinsis ilgametę patirtį turintys, duonos raugo ir juodosios keramikos meistrai – meno kūrėjai. Kurie ne tik papasakos kuo ypatingi ir vertingi yra tokios keramikos dirbiniai, kur ir kaip jie yra naudojami šiandien, tačiau išmokys savo rankomis juos žiesti ir lipdyti. Darbas su moliu – tai lyg savotiška meditacija, kuri įtraukia, sužadina tyrinėjimo malonumą, o ilgainiui gali virsti ir mėgiamu užsiėmimu. Šis kruopštus, dėmesio ir atidumo reikalaujantis darbas nukreips vaikų mintis, atitrauks juos nuo kasdienėje aplinkoje patiriamų negandų ir neigiamų emocijų. Padės atrasti savyje kūrybiškumo, savarankiškumo, pasitikėjimo, gebėjimo realizuoti sumanymus nuo pradžios iki galo, net jei procese teks spręsti iškilusias problemas. 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai.
Atsiprašome už nesklandumus.
37-378943_clip-art-clip-art-technology-web-maintenance
Naujausia informacija pateikta
Šilutės kultūros ir pramogų centro FACEBOOK paskyroje
Bendra informacija:
El.p. info@silutekpc.lt, mob. 8 670 37770
Bilietus galite įsigyti internetu:
www.ticketmarket.lt
arba kasoje (mob. 8 671 09 696):
I–IV   – 12:00–13:00 | 14:00–18.00
V      – 12:00–13:00 | 14:00–16.45
VI–VII – jei yra renginys – 1 val. iki renginio pradžios

This will close in 0 seconds

Accessibility