Šokių klubas „Žvaigždūnė“

Žvaigždūnė

„Žvaigždūnė“ – tai įvairių stilių šokių klubas vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Kolektyvą sudaro penkios žvaigždynų vardais pavadintos vaikų ir jaunimo koncertinės, viena orkestro šokėjų bei dvi Ladies Solo grupės. Koncertinėje veikloje dalyvauja:

  • Žvaigždūniukai
  • VELA
  • DORADO
  • ŠAULA
  • MENSA.

Šokėjai – daugkartiniai respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatai. Kolektyvas dalyvauja įvairiuose festivaliuose, konkursuose, seminaruose Lietuvoje bei užsienyje. Kasmet rengiamas naujos programos pristatymas – koncertas Šilutės miesto visuomenei. Bendradarbiaujama su Italijos koncertine agentūra ,,International Show Parade“.

Čia išmoksite ne tik grakštaus judesio, bet ir tokių svarbių gyvenimui dalykų, kaip darbštumu, užsispyrimu, nuolatiniu lavinimusi siekti pačių geriausių rezultatų. Turėti tikslą ir stiprų troškimą jį pasiekti. Išmoksite atskleisti savo išskirtinę asmenybę ir dirbti komandoje. Savigarbos, pagarbos kitiems, pasitikėjimo savimi. Atsikratyti auditorijos, scenos baimės. Visa savo esybe būti gražiam ir vertinti grožį. Koncertinių kelionių į užsienį metu praplėsite akiratį, išaugs motyvacija mokytis kalbų, didžiuotis savo šalimi, pažinti kitų tautų meną, žmones. Šokiai padės tobulėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

Vadovių mob. tel.:

Loreta Stanelienė : +370 670 15523

Gintarė Stanelytė : +370 679 75362

El. paštas: info@zvaigzdune.lt

Accessibility